Dach Decra - Bezpieczny W Ekstremalnych Warunkach Pogodowych

Doskonała szczelność pokrycia i wytrzymałość na odrywanie przez wiatr

Jednym z większych zagrożeń dla dachu są huraganowe wiatry. W zwykłych dachówkach ceramicznych i cementowych odporność na ssanie wiatru uzyskuje się głównie poprzez ciężar własny dachówki, a w razie potrzeby – dodatkowo stosuje się gwoździe i klamry.

W przeciwieństwie do zwykłych dachówek, wytrzymałość dachu z Decry® na ssanie wiatru nie opiera się na ciężarze własnym, lecz jest zapewniona przez mocowanie dachówek do łat, zarówno na górnych jak i dolnych krawędziach dachówek. Prostopadłe do kierunku wiatru ustawienie łączników (gwoździe lub wkręty Decra®) sprawia, że oderwanie Decry® z dachu jest praktycznie niemożliwe.

Odpowiednio wyprofilowane zakłady poprzeczne i podłużne dachówek metalowych Decra®, niezależnie od nachylenia dachu (od 12o do 90o), zapewniają doskonałą szczelność dachu podczas silnych wiatrów połączonych z opadami.

Obserwując nasilające się zmiany klimatyczne, które w Polsce objawiają się występowaniem coraz silniejszych wiatrów, z przekonaniem można stwierdzić, że wybór Decry® jest rozwiązaniem bezpiecznym.

 

 

 

    Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
    Decra - Gold (background)