Decra To Lekki Dach, 7 Razy Lżejszy Od Tradycyjnej Dachówki

Lekki dach

Blachodachówki z posypką ceramiczną Decra® Classic, Stratos, Octava, Romańska oraz lakierowane dachówki metalowe Decra® Elegance to doskonałe pokrycia dachowe na lekkie dachy, domy drewniane i szkieletowe o lekkich konstrukcjach.

Jeden metr kwadratowy pokrycia waży od 4,5kg do 7 kg i jest o ok. 85% lżejszy od tradycyjnej dachówki. Dla porównania, dach o powierzchni 300 m2 wykonany z dachówki metalowo-ceramicznej Decra® Classic waży 2,1 tony, podczas gdy wykonany z dachówki cementowej lub ceramicznej waży od12 do 19 ton! Blachodachówka Decra® idealnie nadaje się więc na renowacje i wymiany dachów o słabych więźbach, nieprzygotowanych na ciężar zwykłej dachówki.

W wielu przypadkach dachówki metalowe Decra® można ułożyć bezpośrednio na istniejącym dachu, unikając w ten sposób kosztownych robót rozbiórkowych i skracając czas remontu dachów.

Blachodachówka Decra® stosowana jest również z powodzeniem na prestiżowych obiektach użyteczności publicznej oraz zabytkach będących pod opieką konserwatorów, takich jak stare polskie dworki czy zabytkowe kamienice w centrach miast.

    Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
    Decra - Gold (background)