Decra To Marka Grupy Icopal, Lidera W Przemyśle Budowlanym

O nas

Decra® Product Division (Dywizja Produkcyjna Decra) wchodzi w skład Grupy Icopal, międzynarodowego koncernu o ugruntowanej pozycji lidera w przemyśle budowlanym.

Decra® jest marką znaną na czterech kontynentach, a lekkie stalowe dachówki Decra® montowane są na dachach w różnych strefach klimatycznych na całym świecie. W Polsce blachodachówka Decra® została wprowadzona na rynek w roku 2004 przez Icopal SA i do chwili obecnej sprzedaż tego lekkiego stalowego pokrycia dachowego wyniosła ok. 300 tys. m².

Decra® to kilkadziesiąt lat doświadczeń i ponad 130 milionów metrów kwadratowych wykonanych dachów na świecie, w tym ponad 55 milionów metrów kwadratowych dachów w Europie. Głównym atutem systemu Decra® jest jego trwałość, niezwykła wytrzymałość, oraz lekkość pokrycia dachowego zapewniającego znacznie lepsze wygłuszenie hałasu niż zwykłe blachodachówki. Decra® jest wysokojakościowym i estetycznym pokryciem dachowym, szybkim i łatwym w montażu. Blachodachówki Decra® stosowane są zarówno na dachach nowych jak i na starych pokryciach dachowych wymagających renowacji.

Blachodachówka Decra® produkowana jest w zakładzie produkcyjnym w Belgii w Herstal, posiada znak CE, a w Wielkiej Brytanii uzyskała certyfikat British Board of Agrément. Systemy Decra® zostały również uznane w Wielkiej Brytanii za wyjątkowo odporne na uszkodzenia przez wandali. W roku 2006 Decra® spełniła rygorystyczne wymagania testów LPS1175 i otrzymała akredytację Secured by Design (Zaprojektowana dla Bezpieczeństwa).

W Polsce Decra® objęta jest 30-letnią gwarancją udzielaną klientom przez Icopal SA.

    Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
    Decra - Gold (background)